21. 10. 2019

Žádosti o Fotbalové balíčky byly spuštěny!

Sportovní taška, míč velikosti číslo 3, dres, láhev na pití, plakát reprezentace, certifikát mladého fotbalisty a deníček. To všechno je součástí tzv. Fotbalového balíčku, který může v této sezoně obdržet každý fotbalista či fotbalistka ročníku narození 2011 nebo 2012.

Projekt FAČR, Můj první gól, dlouhodobě podává pomocnou ruku začínajícím fotbalistům a fotbalistkám na začátku jejich kariér. A od dnešního dne navíc opět nabízí možnost se bezplatně přihlásit o iniciační fotbalový balíček.

„Jsme velmi rádi, že můžeme více než pěti tisícům malých fotbalových nadějí a jejich rodičům nabídnout možnost přihlásit se o fotbalový balíček. Kvůli loňské pauze nabízíme v letošní sezoně balíček pro dva ročníky současně. Novinkou jsou také drobné barevné nuance mezi balíčky pro chlapce a dívky. Věříme, že i tímto krokem uděláme naší fotbalové budoucnosti radost,“ uvedl ředitel oddělení FAČR Group Václav Kudrna.

Co je k žádosti o balíček potřeba? Hráč nebo hráčka musí mít aktivní členství FAČR a musí být ročníku narození 2011 nebo 2012. O balíček si mohou rodiče či zákonní zástupci dítěte zažádat prostřednictvím webových stránek balicek.mujprvnigol.cz.

Na balíček mají nárok všichni, kdo splňují výše uvedené podmínky, a to až do vyčerpání celkové kapacity. Při odeslání žádosti do 10. 11. 2019 je dále garantováno dodání do vánočních svátků, aby bylo možné připravit velké fotbalové překvapení pod stromečkem.

Více o Fotbalovém balíčku na www.mujprvnigol.cz.