2. 5. 2018

Začíná Měsíc náborů, FAČR pomáhá hledat nové hvězdičky

Fotbalový projekt Měsíc náborů, který je jednou z částí známého projektu Můj první gól, startuje se začátkem měsíce května. Stovky klubů po celé České republice budou hledat nové hvězdičky fotbalových trávníků, FAČR podpoří materiálně i finančně 60 vybraných akcí v jednotlivých krajích a okresech.

V minulém roce bylo během května a září 2017 bylo ze strany FAČR podpořeno 135 náborových akcí po celé České republice, kterých se dohromady zúčastnilo 23 667 nadšených dětí, 12 807 v květnu a 10 860 v září. I díky těmto skvělým akcím vzrostla během měsíců května a září členská základna FAČR mládeže ve věku 5-12 let o dalších více než 10 tisíc členů.

Velkým lákadlem v rámci náborových akcí a projektu Můj první gól, který po celý rok informuje fotbalovou veřejnost a především rodiče o možnostech přihlášení svých dětí do FAČR, je možností získání krásného dárku, a to také v průběhu aktuální sezóny 2017/2018.

Podmínkou bude pouze platné členství FAČR, rok narození 2010 a registrace na webu projektu www.mujprvnigol.cz , a poté jim bude zaslán balíček od firmy PUMA obsahující sportovní tašku, tréninkový dres, míč č.3., lahev na pití a propagační materiály reprezentace ČR. O balíček mohou žádat noví, ale i již dříve registrovaní hráči a hráčky ročníku 2010, a to nejpozději do 30. 6. 2018. Od nové sezóny 2018/2019, bude možné o balíček žádat pro ročníky 2011, o přesném datumu zahájení žádostí o balíček bude FAČR s předstihem informovat.

Pro kluby, které nebudou přímo podpořeny ze strany FAČR, jsou k dispozici alespoň propagační materiály (plakáty, letáky, loga, atd.), které si můžete volně stáhnout v přílohách níže, případně na stránkách projektu Můj první gól.

WEBOVÉ STRÁNKY MŮJ PRVNÍ GÓL