5. 9. 2016

Týden fotbalu UEFA Grassroots Week opět v září

Ve dnech 24. - 30. září 2018 proběhne pod záštitou UEFA a FAČR týden fotbalu pro všechny UEFA Grassroots Week, během kterého bude po celé Evropě uspořádáno stovky fotbalových akcí pro děti a mládež.

Již několik let mezinárodní fotbalová federace UEFA aktivně podporuje fenomén fotbalu na všech sférách od nejvyšších profesionálních, až po fotbal v ulicích měst, na školních hřištích či ve sportovních halách. Veškeré tyto aktivity jsou součástí programu „Fotbal pro všechny – Grassroots fotbalu. UEFA a FAČR se letos opět rozhodly podpořit stovky akcí po celé Evropě během jednoho společného týdne v září, tzv. UEFA Grassroots Week, a to 24. - 30. září 2018. Tradičně budou tyto akce pod záštitou UEFA a FAČR podpořeny materiálně v podobě míčů na fotbal či futsal, triček s logem Grassroots fotbalu a dalších propagačních materiálů.

Pokud se rozhodnete v září, kdy bude probíhat i další Měsíc náborů, pro pořádáním jakékoli fotbalové akce pro mládež, zašlete na níže uvedený kontakt propozice akce, případně plakát či leták (vše s logem Grassroots - ke stažení v příloze). Pokud bude akce vybrána mezi akce podpořené ze strany UEFA a FAČR, je poté možné si vyzvednout materiální podporu v sídle FAČR (mezi podpořené akce nelze zapojit akce, které už jsou v seznamu akcí Měsíce náborů podpořených FAČR a další akce podpořené ze strany FAČR nebo KFS).

Předem děkujeme za spolupráci a těšíme se s Vámi společně na září, které široké veřejnosti opět ukáže, že fotbal je krásná hra, která dokáže bavit tisíce lidí a spojovat jednotlivce i národy, ať už je to na moderních stadionech, či na malých hřištích.

OFICIÁLNÍ STRÁNKY UEFA GRASSROOTS

KONTAKT:
Mgr. Michal Blažej
Grassroots oddělení FAČR
blazej@fotbal.cz
604 635 667

Grassroots logo