11. 8. 2017

Termínová listina Komise mládeže FAČR - podzim 2017

7/2017 - 16. 8. 2017     I. a II. kolo MVM     Čechy a Morava
21. - 27. 8. 2017    Turnaj Václava Ježka U18     Praha a okolí
28. 8. 2017    Předkolo - Ondrášovka Cup U8    Čechy a Morava
29. 8. 2017    Předkolo - Ondrášovka Cup U9     Čechy a Morava
30. 8. 2017     Předkolo - Ondrášovka Cup U10     Čechy a Morava
1. - 30. 9. 2017      Měsíc náborů (grassroots)      Čechy a Morava
5. - 6. 9. 2017     1. kolo MKS U13 + U14 (východ + západ)*     KFS
5. 9. 2017     Předkolo - Ondrášovka Cup U11     Čechy a Morava
6. 9. 2017      Předkolo - Ondrášovka Cup U12     Čechy a Morava
7. 9. 2017     Předkolo - Ondrášovka Cup U13     Čechy a Morava
12. - 14. 9. 2017     Kemp U15 (MSL, OLM, ZLN, JIM, VYS)     Břeclav
18. - 22. 9. 2017      Kvalifikační turnaje - Ondrášovka Cup U8     Čechy a Morava
19. - 20.9. 2017     2. kolo MKS U13 + U14 (západ)     KFS
23. - 30. 9. 2017     Grassroots week (day)     KFS
25. - 29. 9. 2017     Kvalifikační turnaje - Ondrášovka Cup U9     Čechy a Morava
2. - 6. 10. 2017     Kvalifikační turnaje - Ondrášovka Cup U10     Čechy a Morava
3. - 4. 10. 2017     2. kolo MKS U13 + U14 (východ)     KFS
9. - 13. 10. 2017     Kvalifikační turnaje - Ondrášovka Cup U11     Čechy a Morava
10. - 11.10. 2017     3. kolo MKS U13 + U14 (západ)     KFS
16. - 20. 10. 2017     Kvalifikační turnaje - Ondrášovka Cup U12     Čechy a Morava
17. 10. 2017     Seminář McDonald´s Cup     Praha - Kongresové centrum
17. - 18. 10. 2017     3. kolo MKS U13 + U14 (východ)     KFS
17. - 19. 10. 2017     Kemp U15 (PHA, PLZ, KVA, JIČ, ÚST)     Třeboň
23. - 27. 10. 2017     Kvalifikační turnaje - Ondrášovka Cup U13     Čechy a Morava
24. - 26. 10. 2017     Kemp U15 (STŘ, PAR, KHR, LIB)     Nymburk
30.10.- 1.11. 2017     Kemp brankářů U14 (Petr Kouba)     Třebíč
7. - 8. 11. 2017     4. kolo MKS U13 + U14 (východ + západ)     KFS
11. + 12. / 2017     Semifinálové skupiny MVM     Čechy + Morava
11. 11. 2017     Kvalifikační turnaj - hala mladší žáci U13     M - Třebíč
18. 11. 2017     Kvalifikační turnaj - hala mladší žáci U13     M - Olomouc
18. 11. 2017     Kvalifikační turnaj - hala mladší žáci U13     M - Bílovec
18. - 19. 11. 2017     Kvalifikační turnaje - hala ml. + st. žáci (U13 + U15)      Č - Třebeš
18. - 19. 11. 2017      Kvalifikační turnaje - hala ml. + st. žáci (U13 + U15)     Č - Kladno (BIOS)
18. - 19. 11. 2017     Kvalifikační turnaje - hala ml. + st. žáci (U13 + U15)     Č - Radotín
24. - 25. 11. 2017     Finále Halové sezóny - mladší žáci U13      Kladno (BIOS)
24. - 25. 11. 2017     Finále Halové sezóny - starší žáci U15      Třebíč
27. - 28. 11. 2017     Seminář SpSM a SCM     Nymburk
7. - 8. 12. 2017     Zasedání KM FAČR+GTM s předsedy KM KFS     Uherský Brod

*východ
Zlínský KFS, Moravskoslezský KFS, Olomoucký KFS, Pardubický KFS, KFS Vysočina, Jihomoravský KFS, Královéhradecký KFS,
*západ
Středočeský KFS, Liberecký KFS, Plzeňský KFS, Karlovvarský KFS, Ústecký KFS, FS Praha, Jihočeský KFS


Jarní část - 2018
19. - 20. 1. 2018     Halový turnaj - pohár Předsedy ŘK Čechy     Cheb
26. - 27. 1. 2018     Halový turnaj - pohár Předsedy ŘK Morava     Hluk
5. - 6. 5. 2018     Finálový turnaj Ondrášovka Cup - U13
12. - 13. 5. 2018     Finálový turnaj Ondrášovka Cup - U11     České Budějovice
19. - 20. 5. 2018     Finálový turnaj Ondrášovka Cup - U12
26. - 27. 5. 2018     Finálový turnaj Ondrášovka Cup - U10
2. - 3. 6. 2018      Finálový turnaj Ondrášovka Cup - U9
9. - 10. 6. 2018     Finálový turnaj Ondrášovka Cup - U8

24. - 26. 7. 2018
Československý pohár dorostu U17 + U19     Velké Bílovice
"Memoriál Frant.Harašty" - mladší dorost      Jihomoravský KFS