16. 4. 2019

Termínová listina Komise mládeže FAČR - jaro 2019

Aktualizováno k 16.4.2019

06.01.2019 Galavečer mládežnického fotbalu Praha - Žofín
7.1. - 11.3. 2018 Semifinálové skupiny MVM U16 Čechy a Morva
18. - 19.1. 2019 Halový turnaj - Pohár předsedy ŘK Čechy Cheb
25. - 26.1. 2019 Halový turnaj - Pohár předsedy ŘK Morava Hluk
2. - 3.4. 2019 5. kolo MKS U13 + U14 (východ + západ)* KFS
8. - 10.4. 2019 Memoriál Vlastislava Marečka - finále U16 Zlín
9. - 10.4. 2019 6. kolo MKS U13 + U14 (východ + západ) KFS
23. - 24.4. 2019 7. kolo MKS U13 + U14 (východ + západ) KFS
4. - 5.5. 2019 Finálový turnaj Ondrášovka Cup U13 Roudnice nad Labem
30.4. - 1.5. 2019 Memoriál V. Betky-Výběry OFS U12, pásmo východ Třebíč
11. - 12.5. 2019 Finálový turnaj Ondrášovka Cup U11 Hradec Králové
13. - 22.5.2019 Krajská finále Mcdonald´s Cup Čechy + Morava 
18. - 19.5. 2019 Finálový turnaj Ondrášovka Cup U12 Šumperk
22. - 23.5. 2019 Memoriál V. Betky-Výběry OFS U12, pásmo západ Praha - Motorlet 
25. - 26.5. 2019 Finálový turnaj Ondrášovka Cup U10 Vysoké Mýto
27. - 29.5. 2019 Finále MKS U14 Plzeň
31.5. - 1.6. 2019 Finálový turnaj Ondrášovka Cup U9 Příbram
4. - 5.6. 2019 Svátek fotbalu - Mcdonald´s Cup Olomouc
4. - 6.6. 2019 Finále MKS U13 Velké Losiny
8. - 9.6. 2019 Finálový turnaj Ondrášovka Cup U8 Chomutov
11. - 12.6. 2019 Přebor ČR - starší žáci U14 + U15 Frýdek - Místek
10. - 11.6. 2019 Memoriál V. Betky-Výběry OFS U12, repub. finále Praha - Motorlet 
17. - 18.6. 2019 Československý pohár dorostu U17 + U19 Skalica - Slovensko
17. - 19.6. 2019 Turnaj akademií U15 Olomouc
23. - 28.6. 2019 Hry IX. LODM (Kouba Cup) Liberec, Jablonec
7 /19 - 14.8. 2019 I. a II. kolo MVM Čechy a Morava
23. - 25.7. 2019 Memoriál Františka Harašty - U17 Jihomoravský KFS
23. - 30.9. 2019 Grassroots week 

KFS


VÝCHOD: Zlínský KFS, Moravskoslezský KFS, Olomoucký KFS, Pardubický KFS, KFS Vysočina, Jihomoravský KFS, Královéhradecký KFS

ZÁPAD: Středočeský KFS, Liberecký KFS, Plzeňský KFS, Karlovvarský KFS, Ústecký KFS, FS Praha, Jihočeský KFS