9. 10. 2017

Premiérové MČR 1vs1 fotbal zná vítěze

Dne 8.10.2017 se uskutečnilo první Mistrovství ČR 1vs1 fotbal v obchodním centru Galerie Harfa v Praze. Z premiérového vítězství se nakonec radoval David Pozníček, který ve finále porazil Davida Podzimka.
 

Účastníci Mistrovství ČR a návštěvníci obchodního centra si mohli od 9 do 12 hodin vyzkoušet speciálně vyrobené hřiště 1vs1. Ve 13:00 už pak odstartovalo první historické mistrovství ČR 1vs1 fotbal o hlavní výhru 5000 Kč a další hodnotné výhry v celkové hodnotě 30 000 Kč.

Ve finále se utkali dva kamarádi David Pozníček a David Podzimek, kteří spolu ráno přišli a odpoledne rázem byli ve finále soupeři. Šťastnější ve finálovém dramatickém boji byl nakonec David Pozníček, který může slavit titul Mistra ČR v 1vs1 fotbal. David Podzimek se musel spokojit se stříbrem.

V boji o 3.místo nastoupil futsalový reprezentant ČR a hráč futsalové Slavie Jiří Novotný proti Šimonu Kluzáčkovi z Lysé nad Labem, Z vítězství se radoval jednoznačně zkušenější Jiří Novotný, Šimon Kluzáček skončil čtvrtý.

„S akcí jsem velmi spokojen, udělali jsme velkou fotbalovou show v obchodním centru,“ dodal hlavní organizátor Řezníček Lukáš.

Mezi diváky se objevili také zvučná futsalová jména, jako například futsalová legenda a dvojnásobný vítěz ankety Futsalista roku Martin Dlouhý.

Ohlasy finalistů:

David Pozníček – MISTR ČR: "Turnaj 1vs1 byl skvělý zážitek. Organizačně bylo vše skvěle naplánováno a po fotbalové stránce to byl velmi zajímavý zážitek. Kolemjdoucí v obchodním centru se zastavovali na zápasy, takže kulisy byly opravdu vynikající a myslím, že i pro diváky to byla atraktivní podívaná. Obzvlášť na finále se pak atmosféra dala přímo krájet, což byla zásluha všech přítomných."

David Podzimek – VICEMISTR ČR: "Turnaj MČR ve fotbálku 1vs1 určitě splnil má očekávání. Jednalo se o atraktivní akci v příjemném prostředí, se slušnou diváckou kulisou a kvalitními výkony od všech zúčastněných. Organizátorům a sponzorům patří velké poděkování. Když mi to vyjde, rád se zúčastním i příštího ročníku a zkusím ještě o ten jeden stupínek vylepšit své umístěni."

Kompletní fotogalerii najdete ZDE