2. 2. 2017

Pražský výběr vítězem halového turnaje O pohár předsedy ŘKČ

Halový turnaj krajských výběrů O pohár předsedy řídící komise Čech, který se uskutečnil ve dnech 27. - 28. 1. v Chebu, ovládli v konkurenci sedmi týmů hráči výběru hlavního města Prahy.

Turnaj byl tradičně organizován pro ročník U14, tedy pro hráče narozené 1. 1. 2003 a mladší. Celkově se turnaje zúčastnilo sedm krajských výběrů z Čech, týmy Pardubického a Královéhradeckého KFS se zúčastnily turnaje společně s moravskými týmy.

KONEČNÉ POŘADÍ TÝMŮ

1. Pražský FS
2. Jihočeský KFS
3. Středočeský KFS
4. Karlovarský KFS
5. Ústecký KFS
6. Plzeňský KFS                              
7. Liberecký KFS

Nejlepším hráčem byl vyhlášen Matěj Náprstek z týmu Prahy, nejlepším brankářem David Ivanič z Plzeňského KFS a nejlepším střelcem pak s devíti brankami David Krch z Jihočeského KFS.

,,Patnáctý ročník halového turnaje O pohár předsedy ŘKČ, který má vysokou sportovní a organizační úroveň, se nám lotes v konkurenci sedmi krajských výběrů podařilo vyhrát, čehož si velmi vážíme.Po celou dobu turnaje náš výběr předváděl kvalitní kombinační hru, kterou své soupeře přehrával a ještě spoustu šancí neproměnil. Musím ale zdůraznit, že soupeři byli kvalitní a často nás potrápili. Kromně poháru za první místo byl oceněn i náš hráč Matěj Náprstek cenou pro nejlepšího hráče turnaje", zhodnotil turnaj Luboš Zákostelský, krajský Grassroots trenér mládeže FAČR a jeden z trenérů vítězného týmu.

O pohár předsedy ŘKČ 2017