4. 10. 2016

Ondrášovka Cup: Speciální seminář pro trenéry, rodiče i mladé fotbalisty

Ondrášovka cup, který je zároveň Pohárem mládeže FAČR, zahrnuje nejen fotbalové turnaje. Nedílnou součástí projektu je i edukativní část, která by měla napomoci mladým hráčům v jejich fotbalovém růstu.

V rámci této podpory jsou v sezóně v plánu také přednášky určené trenérům, mladý hráčům i jejich rodičům. První přednáška je na programu v pondělí 10. října v Praze. 

Na přednášce vystoupí Michal Prokeš, zástupce FAČR, a převážná část přednášky patří Marianu Jelínkovi, který se specializuje na mentální koučink.

Nejprve Michal Prokeš v krátkosti hráčům a rodičům přiblíží, jak asociace pracuje s talentovanými hráči, aby pochopili, co je může v nejbližších letech čekat. Zároveň nastíní, jakým způsobem FAČR reaguje na trendy ze zahraničí od UEFA a FIFA.

Hlavní část obstará Marian Jelínek, který se mnoho let zabývá mentálním koučinkem, a který je jednou z nejvýraznějších osobností v tomto oboru u nás. Spolupracují s ním špičkoví sportovci, trenéři, týmy i asociace napříč všemi sporty. Všichni tak mají v rámci Ondrášovka cupu jedinečnou možnost dostat se k informacím, které mohou posunout výkon fotbalisty už ve velmi nízkém věku.

Přednáška se koná v pondělí 10. října 2016 v 17:00 v Hotelu Iris (u stadionu Slavie v Edenu) a je pro všechny zdarma.

Kapacita kongresového sálu je omezena, a proto je nutná registrace na www.ondrasovkafotbal.cz.