21. 1. 2019

O pohár předsedy ŘK Čechy 2019

V pátek a sobotu 18. a 19. ledna proběhl ve Sportovní hale v Chebu turnaj O pohár předsedy KR Čechy hráčů kategorie U14. Prvenství si díky šesti výhrám zajistil tým Plzeňský KFS, na druhém místě skončil Jihočeský KFS a třetím týmem byl Středočeský KFS.

Vítězný tým vyhrál všech šest zápasů v turnaji, celkově nastřílel 37 branek a inkasoval dvanáctkrát. Nejvyšší vítězství zaznamenali hráči z Plzeňského kraje proti Libereckému týmu, který porazili 12:0.

"Z naší strany šlo o velmi vydařený turnaj, kde podal výborný výkon celý tým, nicméně s velmi výraznou individualitou Pavlem Gasczykem, který dokázal nastřílet 14 branek. Nebyli jsme ve všech utkáních lepším týmem, ale určitě byla z hráčů cítit touha i v případě nepříznivého průběhu, kdy dokázali některé zápasy otočit. V určitých momentech některých utkáních jsme měli i potřebné štěstí, ale to k tomu také patří.  Velkou sílu měl tým v koncovce, což nakonec rozhodlo v náš prospěch. Celý turnaj proběhl v příjemné atmosféře a bez problémů, za což patří poděkování GTM Ladislavu Budayovi a jeho organizačnímu týmu Karlovarského kraje,“ zhodnotil turnaj Grassroots trenér mládeže vítězného Plzeňského kraje Pavel Hudeček.

Nejlepším hráčem turnaje se stal Jakub Matuška z Jihočeského KFS, nejlepším střelcem se čtrnácti góly Pavel Gascyk z vítězného týmu a nejlepším brankářem Patrik Šindelář z Ústeckého KFS.

Kompletní výsledky s tabulkou najdete v příloze níže. 

Složka dokumentů:

O pohár předsedy ŘK Čechy