16. 4. 2018

Národní finále Regions' Cupu již tuto středu

Národní finále Regions' Cupu si po výhrách v semifinálových bojích zahrají na strahovském stadionu Přátelství zahrají výběry Jihomoravského a Královéhradeckého kraje.

Regions´ Cup má v Evropě už několikaletou tradici a vždy končí závěrečným turnajem pro 8 nejlepších regionálních týmů amatérských hráčů, u nichž je podmínkou, že nikdy v kariéře nesměli mít podepsanou profesionální smlouvu a nepůsobí v profesionálních soutěžích.

V letošním roce se v České republice utkaly o titul neprofesionálního mistra čtyři krajské výběry, na Moravě to byly Jihomoravský a Olomoucký, v české části pak kraj Pardubický a Královéhradecký.

Na Strahově se vedle sídla Fotbalové asociace České republiky nakonec utkají o titul výběry Jihomoravského a Královéhradeckého kraje, a to ve středu 18. 4. 2018 od 17:00. Vítěz utkání se automaticky stane pořadatelem jedné z kvaifikačních skupin, ve kterém se utkají s vítězi z Maďarska, Bosny a Hercegoviny a San Marina.

Výsledky semifinálových utkání

Olomoucký KFS - Jihomoravský KFS 0:3 (0:0)
Branky: 57. Kleiber, 63. Krejčíř, 77. Musil

OKFS: Kreizl - Mráz, Olejník, Samek, Španihel, Kuba, Lošťák (70. Hegner), Škoda (64. Novák), Nimrichtr (46. Macura), Kuchař (56. Mlynář), Dvorský (46. Bříza)

Výběr JmKFS: Maňák - Kršák, Smejkal, Šplíchal, Hrazdílek, Dobšíček, Selinger (89. Trtílek), Krejčíř, Pazourek (87. Hubr), Kleiber (66. Musil), Paul (74. Kuldan)

 

Královéhradecký KFS - Pardubický KFS  2:1 (1:0)
Branky:
17. a 55. Matějka - 74. Řehák

KHKFS: Šťastný - Picha, Podolník, Kejzlar, Turner - Vitebský (46. Tobiáš), Brich, Tauchman (71.Vaníček J.), Zezula - Malý, Matějka (65. Ujec)

PAKFS: Žďárský - Pavliš, Spěvák, Radouš, Řehák - Kopecký (52. Žalud), Kroutil (56. Jiráský), Koudelka, Hrubý (60. Navrátil) - Hauf, Slováček

OFICIÁLNÍ STRÁNKY UEFA