23. 8. 2016

Na Moravě začal tradiční Kouba Cup 2016

Na jižní Mooravě začal Kouba Cup 2016, tradiční celostátní turnaj starších žáků kategorie U15, letos se hraje už potřiadvacáté.

Výsledky prvního dne a program dalších zápasů

Skupina A - Lednice, Valtice

Výsledky skupiny A - 1. den

Pardubický KFS - Bratislavský FZ 2:0 (góly: Dostál, Koukola)
Středočeský KFS - Jihomoravský KFS 1:0 (Pech)
Jihočeský KFS - Pardubický KFS 3:1 (Houska, Mischnik, Vojík - Gerčák)
Bratislavský FZ - Středočeský KFS 0:5 (Schánělec 4, Pech)
Jihočeský KFS - Jihomoravský KFS 0:6 (Skočovský 2, Vašina 2, Kostrůnek, Canales)

Další program skupiny A

09.00: Středočeský KFS - Jihočeský KFS
10.30: Jihomoravský KFS - Pardubický KFS
14.00: Jihočeský KFS - Bratislavský FZ
15.30: Pardubický KFS - Středočeský KFS
17.00: Bratislavský FZ :Jihomoravský KFS

Skupina B -  Velké Bílovice, Moravský Žižkov

Výsledky skupiny B - 1. den 

Královehradecký KFS - Karlovarský KFS 5:1 (Kneifel 2, Hájek, Šípek, Horčička - Tesař)
Moravskoslezský KFS - Liberecký KFS 2:3 (Wojatsschke 2  -Váňa, Břenek, Fidra)
Olomoucký KFS - Královehradecký KFS 1:2 (Galus - Hájek 2)
Karlovarský KFS - Moravskoslezský KFS 0:4 (Wojatsschke 2, Barkov 2) 
Olomoucký KFS - Liberecký KFS 1:0 (Galus)

Další program skupiny B

09.00: Moravskoslezský KFS - Olomoucký KFS
10.30: Liberecký KFS - Královehradecký KFS
14.00: Olomoucký KFS - Karlovarský KFS
15.30: Královehradecký KFS - Moravskoslezský KFS
17.00: Karlovarský KFS - Liberecký KFS 

Skupina C -   Lanžhot, Kostice

Výsledky skupiny C - 1. den 

FC Pražský - Plzeňský KFS 4:1 (Hlížala, Hložek, Kopáček, Starý - Krátký)
Ústecký KFS - KFS Vysočina 3:0 (Sejk, Jiránek, Leder)
Zlínský KFS - FC Praha 0:4 (Toula, Hudec, Hložek, Douděra)
Plzeňský KFS - Ústecký KFS 0:6 (Sejk 3, Janda, Jiránek, Novický)
Zlínský KFS - KFS Vysočina 1:1 (Gabriš - Ševčík)

Další program skupiny C

09.00: Ústecký KFS - Zlínský KFS
10.30: KFS Vysočina - Ústecký KFS
14.00: Zlínský KFS - Plzeňský KFS
15.30: FS Praha - Ústecký KFS
17.00: Plzeňský KFS - KFS Vysočina

Program zápasů o umístění

Skupina o 13. - 15. místo - TJ Velké Bílovice

09:00: 5A – 5B
10:30: 5B – 5C
12:00: 5C – 5A

Skupina o 10. - 12. místo - TJ Moravan Lednice

09:00: 4A – 4B
10:30: 4B – 4C
12:00: 4C – 4A

Skupina o 7. - 9. místo - TJ Sokol Landžhot

09:00: 3A – 3B
10:30: 3B – 3C
12:00: 3C – 3A

Skupina o 4. - 6. místo - MSK Slovan Břeclav

09:00: 2A – 2B
10:30: 2B – 2C
12:00: 2C – 2A

Skupina o 1. - 3. místo - MSK Břeclav

09.45: 1A – 1B
11.15: 1B – 1C
12.45: 1C – 1A