18. 10. 2017

Můj Fotbal ŽIVĚ: TJ Řepiště vs. Baník OKD Doubrava na ČT sport

Sedmý přímý přenos projektu FAČR ve spolupráci s Fortunou Můj fotbal živě se odehraje před kamerami České televize, a to na hřišti v Řepišti kousek od Ostravy.

Místo: Řepiště

Datum: 21. 10. 2017

Čas: 9:30 (výkop 12:00)

Zde se utkají proti sobě v rámci utkání 1. B třídy Moravskoslezského kraje skupiny C, místní tým TJ Řepiště, který vyzve Baník OKD Doubrava. Televizní diváci si opět užijí plnohodnotný přenos s reportéry (TV studio, video medailonky, rozhovory), zatímco pro příchozí budou kromě fotbalu připravené také nejrůznější fotbalové atrakce. Fortuna jako hlavní partner přenosu, ale i dalších projektů výkonnostního fotbalu si připravila například fotbalové klece, populární poločasovou soutěž Kop štěstí nebo tipovačku na zápas pro každého. Na své si jistě přijdou i dětští fandové. Ti si zasoutěží o Sony PS4 a prověří své schopnosti v dětské fotbalové akademii. Každý příchozí se navíc může těšit na malý dárek.

Speciálními hosty na hřišti v Řepišti budou třeba Marek Jankulovski, Luděk Mikloško nebo Marek Čech. Komentátory zápasu budou Petr Hrčka a Miroslav Matušovič, o rozhovory s hráči, trenéry a fanoušky se bude starat reportér Jan Pěruška z ČT, moderátorem akce na místě pak bude Kamil Bílský z Hitradia FM. Celý program uzavře pozápasová tisková konference za účasti obou týmů a jejich ambasadorů. Uvidíme, zda zažijeme podobné drama jako před 14 dny ve Vroutku.

 

Harmonogram akce:

9:30 – otevření areálu

10:00 – začátek dětské fotbalové akademie

11:45 – začátek přenosu zápasu

12:00 – výkop

12:45 – poločasová přestávka

cca 13:45 – konec zápasu

cca 14:10 – začátek tiskové konference