30. 4. 2021

Můj fotbal na ČT sport s Tomášem Pešírem

Další díl magazínu Můj fotbal je tady. Hostem pořadu, který představí řadu aktivit FAČR, je Tomáš Pešír, vedoucí A-týmu české reprezentace. Magazín sledujte tuto sobotu, tedy 1.5., v 9:00 nebo 16:10 na programu ČT sport.

Kromě povídání se zajímavým hostem Tomášem Pešírem, někdejším prvoligovým fotbalistou a dnes členem realizačního týmu reprezentace, se můžete těšit i na další zajímavá témata.

V jedné z reportáží představíme letošní ročník McDonald´s Cupu, který se přesunul do online prostředí a dostal název Odpískej nudu. Na projektu se významně podílela i Fotbalová asociace České republiky.

V další reportáži připomeneme všem trenérům v Česku, že mohou při přípravě tréninkového programu pro žáky a dorost využít již hotových a praxí prověřených fotbalových cvičení, které vytvořili trenéři Regionálních fotbalových akademií FAČR. Tato cvičení jsou nyní k dispozici celé fotbalové veřejnosti prostřednictvím tréninkového softwaru XPS.

Dále se podíváme na snahy o restart sportování dětí a mládeže. Pádné argumenty, proč opět vrátit děti nejen na trávníky, přinese vedoucí Úseku trenérů FAČR Antonín Plachý.

V poslední reportáži se podíváme, jak je příjmení Kouba neodmyslitelně spojeno s brankáři. V medailonku si představíme Petra Koubu, brankářskou jedničku vicemistrů Evropy z roku 1996 a nynějšího trenéra brankářů mládežnických reprezentací a Regionálních fotbalových akademií FAČR.

Premiéra pořadu je v sobotu 1. května v 9:00 hodin na programu ČT sport, týž den však bude magazín Můj fotbal odvysílán ještě jednou, a to v 16:10, před utkáním Fortuna ligy Slovácko – Mladá Boleslav. Pokud nestihnete ani reprízy pořadu v pondělí 3. května v 15:35 nebo pátek 14. května v 11:25, můžete si ho kdykoliv po odvysílání premiéry přehrát ZDE.