29. 1. 2018

Moravskoslezský výběr vítězem turnaje O pohár předsedy Řídící komise Moravy

Sportovní hala v Hluku byla dějištěm dalšího ročníku tradičního turnaje O pohár předsedy Řídící komise Moravy, který organizuje Komise mládeže FAČR.

Pět moravských a dva české krajské výběry se ve dvou dnech utkalo v rámci jedné skupiny systémem každý s každým. Sportovní hala v Hluku nejvíce svědčila hráčům z Moravskoslezského kraje, kteří pouze jedno remizovali a se ziskem 16 bodů a skóre 32:14 turnaj jasně vyhráli. Na druhém místě skončil výběr Královéhradeckého kraje a bronzovou příčku obsadil KFS Vysočina.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Štepán Šimánek z vítězného týmu Moravskoslezského kraje, nejlepším střelcem Damiel Šmiga ze stříbrného týmu Královéhradeckého kraje a nejlepším brankářem byl vyhlášen Pavel Vlk z KFS Vysočina.

Kompletní výsledky turnaje ke stažení v příloze...