15. 5. 2017

Městský fotbalový svaz Brno vítězem finálového turnaje ročníků U12

Ve sportovním areálu v Hluku se ve dnech 9. - 10. května uskutečnil finálový turnaj pásma "východ" okresních výběrů ročníků U12.

Od začátku turnaje si za vítězstvím suverénně kráčel výběr městského fotbalového svazu Brno, který za celý průběh turnaje neobdržel ani branku a se ziskem 16 bodů obsadil první příčku před desetibodovým OFS Vsetín a devítibodovým OFS Olomouc.

7. OFS Žďár n.S.             1:5       4b

Speciální cenu získala Aneta Škodová z OFS Náchod, nejlepšími střelci byli vyhlášeni třígoloví Adam Rádsetoulal z OFS Vsetín, Erik Dirda z MěFS Brno, Filip Hoffman z OFS Ústí nad Orlicí a Šimon Jalovičor z OFS Frýdek-Místek, nejlepším brankářem byl zvolen Jan Tomek z OFS Vsetín a nejlepším hráčem pak Erik Dirda z vítězného MěFS Brno.