24. 9. 2020

Magazín Můj fotbal s trenéry Žilákem a Holoubkem

Průvodci zářijového magazínu Můj fotbal v České televizi budou trenéři mládežnických reprezentací Jiří Žilák a David Holoubek. Pořad představí i Strategický plán FAČR pro období 2020-2024. Premiéra bude odvysílána na ČT sport v sobotu 26. září 2020 ve 20:05 hodin.

Pravidelný magazín Můj fotbal na ČT sport se věnuje zajímavostem z fotbalového prostředí.

Průvodci pořadu budou tentokrát trenéři mládežnických reprezentačních týmů David Holoubek (U18) a Jiří Žilák (U20), kteří mimo jiné společně zavzpomínají na zářijový záskok u reprezentačního „áčka“ v Lize národů proti Skotsku.

Stěžejní reportáží zářijového vydání magazínu bude představení Strategického plánu Fotbalové asociace České republiky (FAČR) pro období 2020-2024. O fotbalových cílech pro nejbližší roky pohovoří předseda FAČR Martin Malík a generální sekretář Jan Pauly.

V nejnovějším díle magazínu se ohlédneme také za dvěma sociální projekty. V reportážích si připomeneme 2. ročník turnaje Domčův sen, který pomáhá onkologicky nemocným dětem, a 17. ročník turnaje O pohár české fotbalové reprezentace v rámci DD cupu, tedy soutěže dětských domovů.

Magazín se bude také věnovat náborové akci fotbalové asociace CHCI PÍSKAT, která si klade za cíl přilákat nové adepty k práci rozhodčího a která od svého spuštění oslovila neočekávaný počet zájemců o tuto profesi.

Po odvysílání premiéry zářijového magazínu Můj fotbal můžete pořad zhlédnout také v reprízách vždy na programu ČT sport (úterý 29. 9. ve 22:25, sobota 3. 10. v 19:10) nebo na webu České televize