24. 7. 2020

Magazín Můj fotbal s trenérem U16 Jiřím Skálou

Průvodcem červencového magazínu Můj fotbal v České televizi bude trenér reprezentačního týmu U16 Jiří Skála. Premiéra nejnovějšího vydání pořadu, který se věnuje zajímavostem z fotbalového prostředí, bude odvysílána na programu ČT sport v sobotu 25. července 2020 ve 14:35 hodin.

Červencový díl magazínu Můj fotbal nám připomeneme úspěch Fotbalové asociace České republiky na poli sociálních projektů, ocenění Nadace UEFA Foundation for Children Award za rok 2020.

Dále se bude věnovat turnaji Ondrášovka Cup nebo fotbalové škole Petra Čecha, které se letos zúčastnil i reprezentační trenér Jaroslav Šilhavý.

V jedné z reportáží červencového vydání magazínu bude také představena kniha Fotbalový pohár, která vznikla z podnětu FAČR a jejímž autorem je Jaroslav Kolář, předseda Komise pro historii a statistiku, bývalý fotbalový novinář, tiskový mluvčí reprezentace a současný pracovník Oddělení komunikace FAČR.

Kniha přináší jako první u nás kompletní historii pohárových soutěží na území Česka.

Hlavním průvodcem pořadu bude trenér Jiří Skála, který se v červenci nově ujal národního týmu hráčů do 16 let a jehož v tomto týdnu čekala turnajová premiéra, Memoriál Františka Harašty na jižní Moravě. Na něm čeští mladíci skončili čtvrtí.

Po odvysílání premiéry magazínu Můj fotbal můžete pořad zhlédnout také v reprízách (neděle 26. 7. ve 12:05, úterý 28. 7. v 17:05, středa 29. 7. v 19:45) nebo na webu České televize