29. 10. 2020

Magazín Můj fotbal s Karlem Poborským

Již tento pátek 30.10. bude na programu ČT sport odvysílán v 17:40 hodin pravidelný magazín Můj fotbal. Hostem pořadu bude tentokrát Karel Poborský, ředitel Oddělení elitní mládeže a vedoucí Regionálních fotbalových akademií FAČR.

Na premiéru říjnového vydaní magazínu, který se věnuje zajímavostem z fotbalového prostředí, se můžete těšit již tento pátek. Pořad nám nyní představí například projekt mládežnických reprezentačních trenérů Skvěle, kluci!

Nový projekt Fotbalové asociace České republiky (FAČR) běží již od srpna na sociálních sicích #ceskarepre a představuje nám povedené akce mládežnických národních týmů i s komentářem jejich trenérů. Ti v seriálu Skvěle, kluci! seznamují veřejnost s herními principy, které by rádi u svých týmů viděli.

Další reportáž se ohlédne za zářijovou akcí Měsíc náborů spojenou s dalším projektem FAČR Můj první gól, která i v omezených podmínkách kvůli pandemii koronaviru zaznamenala velice úctyhodnou účast.

V jednom z příspěvků generální sekretář FAČR Jan Pauly okomentuje přerušení fotbalových soutěží vyjma první a druhé ligy a vyjádří se k možnosti dohrání podzimních zápasů na jaře a pravidlům prostupnosti soutěží.

Jedna z reportáží se bude věnovat také ženskému fotbalu. V medailonku se nám představí česká reprezentantka a hráčka West Hamu United Kateřina Svitková, trojnásobná držitelka titulu Fotbalistka roku.

Pokud premiéru říjnového vydání magazínu Můj fotbal s hostem Karlem Poborským nestihnete, můžete ji zhlédnout také v reprízách na programu ČT sport v těchto časech – sobota 31.10. v 9:55, neděle 1.11. v 18:55, pondělí 2.11. v 10.45, úterý 3. 11. ve 22:10 nebo na webu České televize ZDE.