22. 12. 2020

Magazín Můj fotbal s Jaroslavem Šilhavým

Vánoční svátky nabídnou spoustu pohádek, ale také poslední letošní díl magazínu Můj fotbal. Podívat se na něj můžete na Boží hod vánoční, tedy 25. 12. v 15:20 na programu ČT sport. Hostem pořadu je tentokrát trenér reprezentace Jaroslav Šilhavý.

Kouč národního týmu Jaroslav Šilhavý zhodnotí z reprezentačního pohledu úspěšný rok 2020 a podívá se i na to, co český fotbal čeká v roce 2021. Dvě obrovské výzvy, mistrovství Evropy a také kvalifikace na světový šampionát.

V jednotlivých reportážích se ohlédneme za 100. reprezentačním startem Lucie Martínkové, nebo si představíme kardiochirurga Štěpána Černého z nemocnice Na Homolce, který pomohl řadě fotbalistů.

Také se podíváme na kalendář Fotbalové asociace České republiky na rok 2021, který připomíná 120 let českého fotbalu a propojuje českou reprezentační minulost s přítomností. Kalendář nám odprezentuje ředitel Oddělení komunikace FAČR Michal Jurman.

Jaroslav Kolář, předseda Komise pro historii a statistiku, bývalý novinář a mluvčí reprezentace a nynější pracovník Oddělení komunikace FAČR nás seznámí se svou knihou Fotbalový POHÁR, která mapuje kompletní historii domácích pohárových soutěží.

Pokud premiéru posledního letošního dílu magazínu Můj fotbal nestihnete, můžete ji zhlédnout také v repríze 31.12. v 11:10 na programu ČT sport, nebo kdykoliv na webu České televize ZDE.