19. 6. 2020

Magazín Můj fotbal na ČT sport bude nabitý aktivitami FAČR

Magazín Můj fotbal na ČT sport bude tuto sobotu 20. 6. 2020 nabitý aktivitami FAČR. Uvidíte v něm například uvedení Jana Kollera do Síně slávy FAČR, trenér národního týmu Jaroslav Šilhavý také představí kalendář Rok do mistrovství a hostem pořadu bude trenér reprezentace U16 Petr Havlíček.

Premiéra magazínu je na programu v sobotu 20.6. 2020 od 12:40 a také červnový díl se soustředí prioritně na aktivity a projekty FAČR. Jedním z hlavních témat bude odhalení hvězdy nejlepšího střelce české a československé historie Jana Kollera v Síni slávy FAČR.

Trenér národního týmu Jaroslav Šilhavý a ředitelka oddělení reprezentace Iveta Vondrová představí netradiční kalendář Rok do mistrovství. Magazín se bude věnovat také Memoriálu Vlastislava Marečka, tradičnímu turnaji klubových mužstev kategorie U16, který organizuje FAČR a jenž letos vrcholil na strahovském Stadionu Přátelství.

Průvodcem magazínu je Petr Havlíček, trenér národního týmu do 16 let a budoucích reprezentantů U17. Ten představí práci mládežnických trenérů a pohovoří také o přínosu Regionálních fotbalových akademií FAČR.

V medailonku se také představí Naďa Koštovalová, národní fitness trenérka a výživová specialistka, která na FAČR dohlíží na přípravu rozhodčích.

Po odvysílání premiéry červnového magazínu Můj fotbal můžete pořad zhlédnout také v reprízách (pondělí 22. 6. v 11.10, v úterý 23.6. v 15:15, ve čtvrtek 25. 6. v 15:00, v neděli 28.6. v 8.20) nebo na webu České televize