25. 8. 2016

Kouba Cup 2016: Ve skupinách rozhodnuto

23. ročník celostátního turnaje starších žáků kategorie U15 Kouba Cup 2016 už zná program zápasů o konečné umístění.

Výsledky a program dalších zápasů

Skupina A - Lednice, Valtice

Výsledky skupiny A - 2. den

Středočeský KFS - Jihočeský KFS 3:1 (góly: Pech, Nykodým, Snížek - Přibyl)
Jihomoravský KFS - Pardubický KFS 1:0 (Vorlický)
Jihočeský KFS - Bratislavský FZ 1:1 (Přibyl - Veselík)
Pardubický KFS - Středočeský KFS 0:2 (Schhánělec, Nikl)
Bratislavský FZ :Jihomoravský KFS 0:3 (Skočovský, Bulíček, Kolstrunek)

Výsledky skupiny A - 1. den

Pardubický KFS - Bratislavský FZ 2:0 (góly: Dostál, Koukola)
Středočeský KFS - Jihomoravský KFS 1:0 (Pech)
Jihočeský KFS - Pardubický KFS 3:1 (Houska, Mischnik, Vojík - Gerčák)
Bratislavský FZ - Středočeský KFS 0:5 (Schánělec 4, Pech)
Jihočeský KFS - Jihomoravský KFS 0:6 (Skočovský 2, Vašina 2, Kostrůnek, Canales)

Tabulka skupiny A

1. Středočeský KFS 11:1 12
2. Jihomoravský KFS 10:1 9
3. Jihočeský KFS 5:11 4
4. Pardubický KFS 3:6 3
5. Bratislavský FZ 1:11 1


Skupina B -  Velké Bílovice, Moravský Žižkov

Výsledky skupiny B - 2. den 

Moravskoslezský KFS - Olomoucký KFS 3:0 (Barkov 2, Haruščák)
Liberecký KFS - Královehradecký KFS 0:4 (Kneifel 2, Jonáš, vlastní)
Olomoucký KFS - Karlovarský KFS 2:1 (Kašpárek, Šíb - Bílek)
Královehradecký KFS - Moravskoslezský KFS 0:3 (Barkov 2, Wojatsschke)
Karlovarský KFS - Liberecký KFS 0:0

Výsledky skupiny B - 1. den 

Královehradecký KFS - Karlovarský KFS 5:1 (Kneifel 2, Hájek, Šípek, Horčička - Tesař)
Moravskoslezský KFS - Liberecký KFS 2:3 (Wojatsschke 2  -Váňa, Břenek, Fidra)
Olomoucký KFS - Královehradecký KFS 1:2 (Galus - Hájek 2)
Karlovarský KFS - Moravskoslezský KFS 0:4 (Wojatsschke 2, Barkov 2) 
Olomoucký KFS - Liberecký KFS 1:0 (Galus)

Tabulka skupiny B

1. Moravskoslezský KFS 12:3 9
2. Královehradecký KFS 11:5 9
3. Olomoucký KFS 4:6 6
4. Liberecký KFS 3:7 4
5. Karlovarský KFS 2:11 1


Skupina C -   Lanžhot, Kostice

Výsledky skupiny C - 2. den

Ústecký KFS - Zlínský KFS 0:1 (Helebrand)
KFS Vysočina - FS Praha 0:2 (Hložek, Kopáček) 
Zlínský KFS - Plzeňský KFS 1:3 (Helebrand - Radošovský 3)
FS Praha - Ústecký KFS 5:1 (Hložek 2, Douděra 2, Žížala - Jiránek)
Plzeňský KFS - KFS Vysočina 0:2 (Franěk, vlastní)

Výsledky skupiny C - 1. den

FC Pražský - Plzeňský KFS 4:1 (Hlížala, Hložek, Kopáček, Starý - Krátký)
Ústecký KFS - KFS Vysočina 3:0 (Sejk, Jiránek, Leder)
Zlínský KFS - FC Praha 0:4 (Toula, Hudec, Hložek, Douděra)
Plzeňský KFS - Ústecký KFS 0:6 (Sejk 3, Janda, Jiránek, Novický)
Zlínský KFS - KFS Vysočina 1:1 (Gabriš - Ševčík)

Tabulka skupiny C

1. FS Praha 15:2 12
2. Ústecký KFS 10:6 6
3. KFS Vysočina 3:6 4
4. Zlínský KFS 2:8 4
5. Plzeňský KFS 4:11 3

Program zápasů o umístění

Skupina o 13. - 15. místo - TJ Velké Bílovice

09:00: Bratislavský FZ – Karlovarský KFS
10:30: Karlovarský KFS – Plzeňský KFS
12:00: Plzeňský KFS – Bratislavský FZ

Skupina o 10. - 12. místo - TJ Moravan Lednice

09:00: Pardubický KFS – Liberecký KFS
10:30: Liberecký KFS – Zlínský KFS
12:00: Zlínský KFS – Pardubický KFS

Skupina o 7. - 9. místo - TJ Sokol Landžhot

09:00: Jihočeský KFS – Olomoucký KFS
10:30: Olomoucký KFS – KFS Vysočina
12:00: KFS Vysočina – Jihočeský KFS

Skupina o 4. - 6. místo - MSK Slovan Břeclav

09:00: Jihomoravský KFS – Královehradecký KFS
10:30: Královehradecký KFS – Ústecký KFS
12:00: Ústecký KFS – Jihomoravský KFS

Skupina o 1. - 3. místo - MSK Břeclav

09.45: Středočeský KFS – Moravskoslezský KFS
11.15: Moravskoslezský KFS – FS Praha
12.45: FS Praha – Středočeský KFS