17. 6. 2018

KFS Hradec Králové má v Regions´ Cupu další výhru

Druhý zápas, druhá výhra! Taková je bilance českých zástupců v kvalifikační skupině 7 UEFA Regions´ Cupu. Fotbalisté KFS Hradec Králové tentokrát ve Vrchlabí zdolali 2:0 výběr San Marina.

Královéhradečtí fotbalisté navázali na čtvrteční výhru nad RFA East Sarajevo 4:0 když od začátku nedělního utkání proti výběru San Marina potvrzovali roli favorita i svoji formu. To platilo i pro autora dvou čtvrtečních gólů Martina Kejzlara, který tentokrát otevřel stav utkání hlavičkou po perfektním centru Moravce už v 7. minutě.

Český tým v průběhu zápasu přestřílel svého soupeře v poměru 19:7, pojistku mohl přidat po změně stran Hlava, kterého ale vychytal gólman Stimac. Dalšího gólu se tak Češi dočkali až v samém závěru, kdy se v nastavení trefil do odkryté brány střídající Martin Holec. Královéhradečtí tak mají ze dvou zápasů zatím maximální počet bodů a skóre 6:0. 

V závěrečném utkání skupiny 7 se svěřenci trenéra Dvořáka postaví ve středu 20. 6. proti výběru West Region z Maďarska. Hrát se bude v Trutnově od 17:00 hodin o všechno, vítěz tohoto zápasu postoupí do finálového turnaje UEFA Regions´ Cupu.

Foto: Ondřej Zlámal

Regions´ Cup, Group 7:

KFS Hradec Králové - San Marino 2:0 (1:0)

Branky: 7. Kejzlar, 90+1. Holec, ŽK: 72. Vaníček, 90+1. Vitebský - 40. Righi, 44. Tomassoni, 52. Cavalli, 79. Neri, 83. Zaghini.

Sestava KFS Hradec Králové:   Vaníček - Turner, Holub (C), Podolník, Hlava - Moravec, Brich, Zezula, Holubec (46. Tobiáš) - Malý (86. Vitebský), Kejzlar (69. Holec). Trenér: Miloš Dvořák.