23. 9. 2019

Hledání fotbalových hvězdiček je v plném proudu

Měsíc září pokračuje a fotbalové nábory s ním. Kluby po celé republice se již tradičně během prvního školního měsíce připojují k tzv. Měsíci náborů.

 

Fotbalová sezona běží už několik týdnů, se začátkem školního roku se ale pozornost ubírá pravidelně také na náborovou činnost.

„Začátek školního roku je obdobím výběru aktivit pro všechny školáky a školačky, sportů nevyjímaje. A právě i proto pracuje Fotbalová asociace České republiky společně s kluby na tom, aby zářijových náborových akcí bylo co nejvíce a aby na ně přišlo co nejvíce potenciálních zájemců o fotbal,“ uvádí Grassroots manažer FAČR Michal Blažej.

Doposud se v rámci zářijového Měsíce náborů uskutečnily desítky náborů, na kterých se objevily nové fotbalové hvězdičky. Na nábory ze západočeské Halže a jihočeského Veselí nad Lužnicí se můžete podívat na videích níže.

 

 

Pokud chcete dát vaši ratolest na fotbal, podívejte se na kalendář akcí na stránce nabory.mujprvnigol.cz a najděte si nejbližší nábor ve vašem okolí. Neváhejte se případně obrátit přímo na zástupce místního klubu.