27. 1. 2021

Galavečer našeho fotbalu 3. února 2021

Galavečer neprofesionálního fotbalu tradičně zahajuje nový fotbalový rok. Ovšem stejně jako pandemie koronaviru ovlivňuje běžný život nás všech, ovlivnila také Udělování cen XIX. Galavečera našeho fotbalu. 

Setkání zajímavých lidí z této oblasti naší nejpopulárnější hry bývalo zvykem pořádat v honosném sálu pražského Žofína. Devatenáctý ročník ale bude jiný.

I do něho zasáhla pandemie COVID-19 a uzávěra společenského života. Avšak ocenění za obětavou práci, popřípadě výborné výsledky v nejrůznějších kategoriích za uplynulý kalendářní rok 2020 nebylo možné opominout.

Těžkého úkolu vynahradit všem dojmy ze zaplněného krásného sálu a vytvořit zajímavou podívanou, dostupnou prostřednictvím vysílání České televize, se ujal úspěšný scenárista a režisér PETR KOLEČKO. Premiéra Udělování cen XIX. Galavečera našeho fotbalu proběhne na ČT sport 3. února od 21 hodin.

Rozhovor: Moderátor Pavel Horváth překvapil režiséra Petra Kolečka

Do té doby si můžete přečíst rozhovor se scénáristou či režisérem Petrem Kolečkem, nebo pustit video upoutávku níže. Petr Kolečko v minulosti čtyřikrát připravoval vyhlášení ankety Fotbalista roku.

V rámci příprav na Udělování cen XIX. Galavečera našeho fotbalu spolupracoval mimo jiné s Pavlem Horváthem. "My jsme se s Pavlem už trochu znali z dřívějška. Myslím, že jsme si „sedli“ a troufnu si říct, že jeho výkon hraničí s výkonem profesionálního herce," uvedl v rozhovoru Kolečko.