20. 8. 2018

Fortuna Gól snů: Pomoz nám vybrat nejhezčí fotbalové momenty

Chceš se vidět v televizi, jak rozhoduješ zápas neskutečnou trefou a ze studia ti k tomu tleská Mercedes Švanci? Chceš si přečíst o tom, že Ronaldo to trefil parádně, ale tvůj gól byl ještě lepší? Fortuna Gól snů, pořad o nejkrásnějších momentech výkonnostního fotbalu, je tvoje šance! 

Pošli nám na Facebook @fortunagolsnu svůj gól, popiš sebe, svůj tým a zápas, ve kterém tvoje paráda padla a počkej vždy do úterního odpoledne. To zveřejníme nominace na daný týden. Pak už stačí jen přemluvit všechny co znáš, aby pro tebe hlasovali na webu prihraj.cz/fortuna-gol-snu, a ty jsi měl šanci postoupit do měsíčního finále.

 

V nominaci na gól měsíce, už totiž tvůj gól rozeberou ve studiu Petr Svěcený a Petr Švancara, všem navíc poradí jak pro tebe hlasovat, aby si právě ty byl tím nejlepším v měsíci a oni si tě mohli pozvat přímo k sobě do studia. Tam na tebe čeká spousta cen - kopačky Puma od Top4Football, zásoba piva Platan a další.

Tím, ale tvoje cesta střelce ankety Fortuna Gól snů nekončí. Každý vítěz měsíce totiž automaticky postupuje do celoročního finále, které proběhne v lednu 2019. Jestliže ceny pro vítěze měsíce jsou zajímavé, tak ty pro vítěze celého ročníku jsou ještě o vesmír vedle. Martin Malý vítěz v roce 2017 se s Fortunou podíval na zápas Champions League do Wembley, odnesl si vybavení pro svůj tým od Top4Football a spoustu dalšího. Takže neváhej a pošli nám svůj gól už příští víkend, uzávěrka je každé pondělí ve 12:00.