12. 7. 2018

Finále MS a turnaj ve FIFA 18 ve Žlutých lázních

Všichni fanoušci fotbalu se v neděli 15.7. sejdou ve Žlutých lázních! Připraveny jsou fotbalové atrakce, fotokoutek, mobilní pobočka od Fortuny a každý fanoušek si bude moct zkusit na SONY Playstation zahrát finále mistrovství světa. Kromě toho se pak diváci mohou těšit na přímý přenos finále Francie vs. Chorvatsko.

Předskokana finálovému utkání letošního světového šampionátu udělá ve Žlutých lázních turnaj ve FIFA 18. Prvních sto fanoušků, kteří přijdou ve fotbalovém dresu, dostane navíc pivo zdarma!

Podívat se, jak se hraje fotbal na PS4 opravdu hodně dobře můžete už od 12:00, kdy celý turnaj začíná. Hráči, kteří se kvalifikovali v online předkolech se nejprve utkají ve dvou čtyřčlenných skupinách a posléze ve vyřazovacím pavouku o to, kdo se stane mistrem Česka a Slovenska ve FIFA 18 World Cup. Turnajovým odpolednem plným vypjatých zápasů provedou fanoušky Kamil Bílský a Petr Švancara. Ten navíc každém z hráčů bude losovat jeho tým, a to přímo z „nároďáků“, které postoupily do čtvrtfinále skutečného šampionátu. Znamená to tedy, že na reálné finále se naladíme tím virtuálním. Dočkáme se stejného výsledku?

Přímo z Ruska se o svoje dojmy přiletí podělit komentátor České televize Vlasta Vlášek, který pak společně se „Švancim“ okomentuje i poslední dva zápasy FIFA turnaje. Od 17:00 se pak už můžete těšit na vrchol Mistrovství světa ve fotbale, a to na zmiňované utkání Francie – Chorvatsko. Když si správně tipnete výsledek u hostesek Fortuny, můžete si odnést i zajímavou cenu nebo si zasoutěžit s Petrem Švancarou a vyhrát si pro sebe další porci věcí od partnerů akce.