2. 12. 2018

DD Cup dostaly děti z Čeladné od trenéra Lavičky

Pražské Divadlo Broadway bylo dějištěm vyhlášení vítězů 15. ročníku Dětský domov Cup, soutěže, ve které měří síly děti z dětských domovů z celé země. Akci pořádají Fotbalová asociace České republiky, Dětský domov Dolní Počernice a 1. Sportovní.

Tradičně se sčítají výsledky z pěti sportovních disciplín. Fotbal se hraje v kvalifikačních kolech a dvanáct nejlepších postupovalo do závěrečného turnaje. Vítězem se letos stala Plzeň, což jí pomohlo k celkově osmému místu. Dalšími sportovními odvětvími jsou stolní tenis, běžecký trojboj, beach přehazovaná a cyklistický závod.

Dvě první, dvě třetí a jedno páté místo přineslo celkové prvenství dětem z Čeladné, na které čekal velký pohár, předávaný trenérem Vítězslavem Lavičkou, předsedou hráčské unie Tomášem Pešírem, preventistkou z Policejního presidia Mgr. Zuzanou Pidrmanovou a zástupci Divadla Broadway.

To před vlastním vyhlášení přichystalo pro účastníky muzikál Kocour v botách. Kromě putovního poháru si vítězný domov odvezl velkou televizi, ale také voucher pro padesát dětí na vyhlídkový hodinový let.

Druhé místo, menší trofej a věcné ceny čekaly na soutěžící z Nové Vsi u Chotěboře, třetí příčku obsadily Dolní Počernice.

Soutěží se zúčastnilo 39 dětských domovů a zástupci ze sedmadvaceti byli přítomni na vyhlášení v Praze.

Složka dokumentů:

Dětský domov cup 2018 - celkové umístění